home reservaties contact archief geschiedenis de bertjes gastenboek leden
1px DE KUSSENMAN
feb - maa 2009
1px
1px
lijn

 

een Beklijvende Thriller

"Er was eens ... " - zal nooit meer hetzelfde klinken ...

In een onbepaalde totalitaire staat wordt de amateur-schrijver Katurian door twee rechercheurs van de staatsveiligheid ondervraagd.  Op de tafel staat enkel een doos met de kortverhalen van Katurian.  De reden van zijn arrestatie ontgaat hem volkomen. 
Hoewel Katurian aanvankelijk rustig en bedachtzaam blijft, ontspoort de teneur van het verhoor en bevindt de schrijver zich Kafka-land voorbij. 

De Kussenman is een gebalde vuist die raak slaat.  Het is een ongewoon intelligent en indringend stuk, opgebouwd als een thriller, met een al even merkwaardige ontknoping als de kortverhalen van Katurian zelf.  Verhalen die u onmogelijk koud zullen laten.  Denk spanning, denk verwondering, denk meeslepend, denk misleidend en toch ontroerend en komisch! 

Dit theaterstuk is een detective-thriller over de absurditeit van literatuur, dat je meteen bij de keel grijpt. Dat een griezelverhaal en een sprookje zo door elkaar kunnen lopen, is ongelofelijk. Geen wonder dat "De kussenman" enkele jaren al de Laurence Olivier-award kreeg voor "Best New Play".

Het is een stuk dat bijblijft, hoe monsterachtig ook.

 

SPEELDATA februari - maart 2009

 
AUTEUR Martin McDonagh
REGIE Paul & Raf Jansen
   
MET o.a.  
Raf Jansen Conny Wouters
Vincent Kolen Bart Huygens
Frans Van Kerckhoven Elize Dierckx
Guido Hendrickx Lowieze Lenaerts
 


zaterdag
vrijdag
zaterdag
woensdag
vrijdag


28/02
06/03
07/03 *
11/03
13/03


woensdag
vrijdag
zaterdag
vrijdag
zaterdag


18/03
20/03
21/03
27/03
28/03

aanvang 20u00 - Keldertheater PC Balen

* THEATER CULINAIR!!! <<< menu>>>

Op 7 maart 2009 presenteren we u een Walking Dinner!

U kan ook onze voorstelling bezoeken zonder dit culinair arrangement ... maar voor de ultieme liefhebbers is dit zeker een aanrader!


  lijn  
  FOTO >>> coming soon